Nog
177 dagen
te gaan!

Fietsen Met Een Missie Internetveiling 2019 is gestart

Op 5 december is om 20.00 uur de 10e Fietsen Met Een Missie Internetveiling van start gegaan.

De veiling loopt tot 13 juni 2019, een week nadat ik voor de 10e keer Alpe dHuez zes keer zal gaan beklimmen.

Met deze veiling, waarvan als alle voorgaande jaren de gehele opbrengst ten goede komt aan de strijd tegen kanker, hopen wij ook dit jaar weer een schitterend bedrag voor Alpe dHuZes bijeen te kunnen brengen.

Trots en dankbaar dat er al weer een aantal prachtige bijdragen ter beschikking zijn gesteld en dat er ook nog een aantal mooie toezeggingen zijn gedaan.

Hou deze site dan ook in de gaten en zo ook de Fietsen Met Een Missie Internetveiling Facebookpagina waarop nieuwe items bekend zullen worden gemaakt.

Omdat van niets doen nog nooit iemand beter is geworden!

Iedereen een hele mooie veiling gewenst!

Met sportieve en dankbare groeten
Erwin van der Heijden
Fietsen Met Een Missie

PS: bent u niet geinteresseerd in de veiling maar wilt u wel een bijdrage leveren, aarzel dan niet en klik HIER.

 Wielershirt Team Dimension Data (Eneco Tour 2016) -   € 80.00 (Pim van Rossum 2018-12-05)
 Aeropak Peter Koning -   € 30.00 (Frank stabler 2018-12-09)
 Aeropak Annemiek van Vleuten -   € 400.00 (Koos 2018-12-10)
 Aeropak Paul Martens -   € 60.00 (Misha 2018-12-09)
 Wielershirt Anna van der Breggen -   € 190.00 (Geocyclist 2018-12-09)
 Wielershirt Hagens Berman Axeon -   € 50.00 (Daco Woudenberg 2018-12-08)

Uw bod: € (exclusief eventuele verzendkosten)
Ik bied op:
Let i.v.m. automatische verwerking goed op, dat u het juiste item aanklikt
Uw naam:
Uw adres:
Uw postcode: (bijv. 1234XX)
Uw woonplaats:
Uw email:

Impression design + internet Enkhuizen, grafisch ontwerp, websites, website, webdesign, intranet, content management systemen (CMS)